Радио Милева
бујни, а немирни...

Весна Ѓогани приреди секси шок: Разиграни гради на Тик – Ток (ВИДЕО)

Весна Ѓогани приреди секси шок: Разиграни гради на Тик – Ток (ВИДЕО)

Весна Ѓогани објави ново видео на социјалната платформа ли е мрежа ли е,  Тик – Ток, кое предизвика бројни коментари.

Пејачката го демонстрираше својот секси танц од кујната, а  додека се кршеше и пееше, на себе носеше сатенски фустан и преку него наметнат раскопчан џемпер.

Арно ама,  во еден момент џемперот спадна, па го откри широкото деколте и во него бујните „немирни“ гради. Весна не успеа да ги сокрие, а уште помалку да ги смири, па на своите следнбеници им приреди вистински секси шок, со разиграните гради на Тик – Ток.

Разбирливо следуваа безброј коментари за нејзиниот изглед, најмногу од оние дека и покрај годините, не само со песна, туку  има и со што друго да се пофали Весна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesna Djogani (@djoganivesna)

Останати вести од Радио Милева