Радио Милева
откри детали

Весна Ѓогани: „Колешка се обиде да ми го уништи бракот“

Весна Ѓогани: „Колешка се обиде да ми го уништи бракот“
фото: принтскрин/инстаграм/весна ѓогани

Весна и Ѓоле Ѓогани се повеќе години во брак, а досега немало да се шпекулира дека има несогласувања зад затворени врати, но една колешка се обидела да и наруши среќата со Ѓогани.

Тоа се случувало во првите години од нивниот заеднички живот, а тоа било одличен тест за пејачката и нејзиниот сопруг.

„Бев несигурно девојче, па бев љубоморна на згодните риби со кои Ѓоле беше опкружен. Нема сега да им го спомнувам името“, вели Весна за „IDJ Hot“.

фото: принтскрин/инстаграм/весна ѓогани

Пејачката откри уште детали.

„Станува збор за наша колешка, но имаше и други кои се обидоа да ја искористат нашата популарност. Среќа, Ѓоле знаеше да биде разумен, да ме смири и да одалечи од нас. Посебно беше тешко кога по породувањето морав да останам дома и да го чувам бебето, а тој мораше да работи“ додава пејачката.

Останати вести од Радио Милева