Радио Милева
секси мама

Вереницата на Дарко Лазиќ се расоблече па покажа дека е секси и само еден месец по породувањето (ФОТО)

Вереницата на Дарко Лазиќ се расоблече па покажа дека е секси и само еден месец по породувањето (ФОТО)

Вереницата на Дарко Лазиќ ја покажа првата фотографија 4 недели по породувањето. Марина на своите следбеници  им испрати фотографија преку Инстаграм приказните на кои се гледа дека таа за нешто повеќе од еден месец откако стана мајка, речиси ја доведе во нормала својата линија, која ја имаше и пред да забремени.

Марина позира во топ од тантела во резеда боја во кој удобно лежат убавите млечни гради, додека во прв план е нејзиниот стомак, кој за жена која се породила само нешто повеќе од еден месец е рамен!

Ова покажува дека Марина со секој нов ден, се’ повеќе го враќа својот секси изглед!

Останати вести од Радио Милева