Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ „пука“ од гордост: Новопечениот татко се пофали што прави неговиот син на три ипол месеци (фото)

Вељко Ражнатовиќ „пука“ од гордост: Новопечениот татко се пофали што прави неговиот син на три ипол месеци (фото)
фото:вељко ражнатовиќ/инстаграм

Вељко Ражнатовиќ сподели сцена од семејната куќа која насмеа многу луѓе.

Имено, Вељко го фотографираше својот наследник додека тој лежеше во релаксатор, а гордиот татко се пофали дека малиот Жељjко сам го држеше шишенцето, иако има само три и пол месеци.

– Јас сам го држам шишето – напиша Вељко покрај фотографијата на неговиот син, и додаде емотикони кои симболизираат љубов.

фото:вељко ражнатовиќ/инстаграм/принтскрин

Да потсетиме, сопругата на Вељко, Богдана Ражнатовиќ, на 3 јуни годинава го роди нивното прво дете.

Останати вести од Радио Милева