Радио Милева
Блескаво

Вељко Ражнатовиќ покажа дел од домот во Тител кој му го подарија бабата и дедото, а главната ѕвезда во фокус е малиот Жељко (фото)

Вељко Ражнатовиќ покажа дел од домот во Тител кој му го подарија бабата и дедото, а главната ѕвезда во фокус е малиот Жељко (фото)
фото:богдана ражнатовиќ/инстаграм/принтскрин

Вељко Ражнатовиќ, боксер и наследник на пејачката Цеца Ражнатовиќ, вчера го слави својот 24-ти роденден, а судејќи според објавите на социјалните мрежи, денот го поминува со својот наследник Жељко.

Тато Вељко објави фотографија од неговиот син на Инстаграм, а малото бебе беше најубавиот украс до елката.

„Се слушаме мала“, напиша гордиот татко како коментар и предизвика бројни реакции од неговите следбеници, кои коментираа дека Жељко е неодолив.

фото:вељко ражнатовиќ/инстаграм

Она што се забележува е дека новогодишната елка е богато украсена, а меѓу накитот има и плишани играчки. Бебето уживаше во големата фотелја.

Инаку, ова е домот на Богдана и Вељко во Тител кој му го подарија бабата и дедото, односно родителите на Богдана.

Останати вести од Радио Милева