Радио Милева
да се знае!

Вељко Ражнатовиќ ја шокираше јавноста: „Кога се карам со жена ми, знаете ли што и се случува? (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ ја шокираше јавноста: „Кога се карам со жена ми, знаете ли што и се случува? (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и сопругата и мајка на неговиот син Богдана, не кријат колку се сакаат, па затоа тој  со новобјавената фотографија многумина изненади, кога се работи за неговиот однос кон неговата жена!

Имено, Вељко објави фотографија на која пишува што се случува кога брачна двојка се кара, алудирајќи на бракот помеѓу него и Богдана.

„Кога се карам со жена ми, знаете луи што и се случува? Не? Не и давам да спие со мене на каучот, не ми е гајле, нека се грчи на брачиот кревет во спалната“ – шеговито напишал синот на Цеца на фотографијата, а потоа Вељко дополнил:  „Да се ​​знае“ – и ја означил својата сопруга!

Останати вести од Радио Милева