Радио Милева
ја фати во небрано...

Вељко Ражнатовиќ ја начека Богдана во кујната во досега невидено издание, па сними шеговито видео (ВИДЕО)

Вељко Ражнатовиќ ја начека Богдана во кујната во досега невидено издание, па сними шеговито видео (ВИДЕО)
фото: Митар митровиќ/рас србија

Како што е познато синот и снаат на Цеца, заминаа од Белград и се наоѓаат во изолација во родниот Тител на Богдана! И додека бремената снаа ги извршува домашните задачи, Вељко ја начека Богдана во кујната па така „фатена во небрано“, ја снимаше во досега невидено издание, а шеговитото видео го сподели на Инстаграм.

Во него таа за да си ја заштити косата од миризбата при готвењето, ставила капа за капење, а Вељко тоа шеговито го искоментира: „Ве молам еден аплауз за оваа позната пливачка, минатогодишна победничка на олимписките игри“.

Како изгледаше  шегата на Вељко, погледнете од видеото во продолжение.

Останати вести од Радио Милева