Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ и Богдана со провокативна фотографија го запалија „Инстаграм“

Вељко Ражнатовиќ и Богдана со провокативна фотографија го запалија „Инстаграм“

Вељко Ражантовиќ и Богдана Родиќ не се разделуваат и уживаат во својата љубов, а секој момент го забележуваат со заеднички фотографии.

Така, Вељко на „Инстаграм“ сподели фотографија на која е гол на горниот дел од телото, а се бакнува со својата девојка Богдана.

„Единствена моја јас тебе ти свирам, јас тебе ти пеам“, напиша Вељко за својата драга.

 

View this post on Instagram

 

Jedina moja tebi sviram ja, jedina moja tebi pevam ja ❤️❤️❤️

A post shared by ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on


Неговите позитивно ја искоментираа фотографијата и имаа само пофолни зборови за младиот Режнатовиќ.