Радио Милева

Вељко и Богдана не можат да ја контролираат страста – идните родители разменуваат нежности во природа (фото)

Вељко и Богдана не можат да ја контролираат страста – идните родители разменуваат нежности во природа (фото)
фото:вељко ражнатовиќ/инсатграм

Синот на Цеца Ражнатовиќ Вељко и снаата Богдана, наскоро ќе станат родители, а Цеца баба.

Богдана е во последните месеци од бременоста, а времето во изолација решија почесто да го минуваат во природа.

Младиот боксер објави емотивна фотографија на Инстаграм со својата поубава половина, стиснати еден до друг како страстно се бакнуваат.

За ралика од Богдана која не практикува да се експонира на социјалните мрежи, Вељко понекогаш дури го објавува и она што не е за пред јавност.

Останати вести од Радио Милева