Радио Милева

„Вашите очи ќе горат“: Лила со голи нозе и длабоко деколте го „запали“ центарот на Скопје! (фото)

„Вашите очи ќе горат“: Лила со голи нозе и длабоко деколте го „запали“ центарот на Скопје! (фото)

Таа важи за една од најатрактивните ТВ лица пред македонските телевизиски екрани. Секој ден, може да ја гледате во забавното шоу „Се или нешто“ кое се емитува на Сител телевизија.

Лила Филиповска ги собира гледачите пред ТВ екраните, но ги собира  и погледите каде и да се појави.

Таа вчера присуствуваше на една промоција, а за таа прилика облече кратко црно фустанче.

Лила направи неколку фотки во центарот на градот, а на една од нив во фокус се нејзините бујни гради.

фото:Инстаграм