Радио Милева

Ваква не сте ја виделе: Папараците ја уловија Пријовиќ без шминка, а таа го криеше лицето зад темните очила (фото)

Ваква не сте ја виделе: Папараците ја уловија Пријовиќ без шминка, а таа го криеше лицето зад темните очила (фото)
фото:александра живојиновиќ-пријовиќ/инстаграм

Александра Пријовиќ-Живојиновиќ неодамна беше фотографирана во многу опуштено издание на аеродромот во Белград.

Пејачката во таа прилика немаше ни грам шминка на лицето, а погледот го криеше зад темните очила.

Тимот на „Папарацо Лов“ успеа да ја „улови“ во издание како „обичните смртници“, какво ретко јавноста има прилика да ја види.

фото:принтскрин/папарацо лов

Речиси на секоја фотографија или јавен настап, Прија има професионална шминка на себе и ретко е во природно издание како сега.

фото:принтскрин/папарацо лов

Таа покажа дека има исклучително негувана кожа на лицето и дека не е проблем за неа да ја напушти куќата без шминка.

Останати вести од Радио Милева