Радио Милева

Ваква не била досега во „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша со нов имиџ и фризура каква што носеше Дивна(фото)

Ваква не била досега во „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша со нов имиџ и фризура каква што носеше Дивна(фото)
фото:инсатграм/јеленакарлеуша

По смртта на нејзината мајка Дивна, пејачка Јелена Карлеуша ја исече косата, меѓутоа за нешто помалку од месец дена одлучи повторно да го промени имиџот.

Таа на снимањето на новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, се појави со плетенки на главата, додека на себе имаше провидна зелена маичка, како и панталони, а на нозете патики.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SVET (@svet_rs) on

На изненадување на многумина, со оглед дека на снимањето се појавува во високи потпетици, овој изглед за пред камери е неочекуван од пејачката.

Она што може да се забележи откако почина Дивна, е тоа што Јелена најприн се пострижи кратко како мајка си, а сега уште направи уште една фризура која некогаш ја носеше и Дивна.

Останати вести од Радио Милева