Радио Милева

Ваков го немате видено: Новак Ѓоковиќ во тесни гаќички трча низ градот (ФОТО)

Ваков го немате видено: Новак Ѓоковиќ во тесни гаќички трча низ градот (ФОТО)

Популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ ноншалантно трча во костим за капење среде Марбела, додека, пак, брат му снима и го следи возејќи велосипед зад него.

Разбирливо, го следат и светските папарацо-фотографи, и тоа со големо задоволство.

А еве зошто:

Во еден миг папараците ја „ловат“ и гримасата на неговата сопруга Јелена…