Радио Милева
фото стриптиз

Вака меша Карлеуша: По долна облека во жешка фотосесија, клекната па расчекорена во перверзни пози, со обете раце меѓу нозе… (ВИДЕО)

Вака меша Карлеуша: По долна облека во жешка фотосесија, клекната па расчекорена во перверзни пози, со обете раце меѓу нозе… (ВИДЕО)

Српската пејачка не престанува да изненадува и шокира. Очигледно Јелена Карлеуша ужива да ги „вади од колосек“ како своите обожаватели, така своите (не)пријатели.

Со скандалозни изјави, непристојно однесување, провокативни фотографии и видеа, русокосата „скандал дама“ секојдневно зане да ги „измести од лежиште“ сите оние кои се нејзини следбеници. Дали музички или само на социјалните  мрежи, сеедно, а со тоа и медиумите во Србија и регионот, кои со интерес го следат секој нејзин чекор.

Последната фотосесија на русокосата е повеќе од обично фографирање за потребите на естрадата. Карлеуша во неа нуди нова провокација за секоја балканска  нација. Застаната пред фотообјективот, (с)облечена само по минијатурни танга гаќички и градник, во мрежести хулахопки и високи потпетици, од нејзините перверзни пози ќе ве полазат морници.

Белградската „скандал дама“ клекната или расчекорена, секако ќе ја гледате со уста подотворена и широко ококорени очи.

Особено кога Карлеуша така згодно ќе се намести, што погледот на нејзиниот голем, напрчен за*ник е за сечии очи – празник! Особено за машките, чии воздишки се чувствуваат со секоја нејзина поза – од глуждови до пазуви!

А русокосота знае како да ги извлече и последните атоми на сексапил од себе… Особено кога со обете раце најпрвин се држи за гигантските силиконски сифони…

…А потоа во уште поперверзна поза, со обете раце меѓу нозе!

Впрочем, за да не ви раскажуваме до крај, погледнете самите како се мести и меша, Карлеуша.

Еднаш видено, како стопати кажано!

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes 📸 @dusannpetrovic

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева