Радио Милева

Ужива на Малдиви: Неда Украден на 68 години покажа како изгледа во костим за капење (фото)

Ужива на Малдиви: Неда Украден на 68 години покажа како изгледа во костим за капење (фото)
SVET, INSTAGRAM

Пејачката Неда Украден одлучи да избега од Србија и снегот да го замени со над  Малдивите.

Имено, на нејзиниот профил на Инсатграмн, Неда сподели фотографија на која ужива легната на песокот  во костим за капење.

“Колку е добро летото во средината на зимата”, пишува таа во описот на фотографијата.

Иако пејачката има цели 68 години,  по оваа фотографија, таа со право со право ја носи титулата на една од најзгодните пејачки кои веќе се баби.