Радио Милева
вака се прави гледаност

Утринава „гореше“ студиот на ТВ Пинк: Цицлестата водителката на утринската програма „ги запали“ гледачите (ФОТО)

Утринава „гореше“ студиот на ТВ Пинк:  Цицлестата водителката на утринската програма „ги запали“ гледачите (ФОТО)

„Добро утро“ им посака убавата водителкана гледачите во провокативно издание, што многумина ги привлече да се „залепат“ пред телевизорот и да останат крај на малите екрани.

Водителката Дајана Пауновиќ повторно блесна во утринската програма на ТВ Пинк.Во емисијата посветена на борбата против коронавирусот, таа дојде во елегантно издание, а она што многу гледачи можеа да го забележат е нејзиното длабоко деколте.Дајана беше облечена во црно палто, а под него деколтирана маичкаа од која кипеа нејзините бујни гради.

Сите гледачи, кои го дочекаа  тоа „добро утро“ со расната водителка, секако дека уживаа не само во содржините на утринската програма на ТВ Пинк, туку и во погледот што им го нудеше ТВ екранот.

И ако русокосата водителка до сега беше позната по долгите тенки нозе и мини фустанчињата кои и ги истакнуваат, отсега Дајана Пауновиќ гледачите ќе ја паметат и како цицлестата водителка со која им почнува денот.

Останати вести од Радио Милева