Радио Милева

Уште една принова во семејството на Зорица Брунцлик: И другата ќерка на пејачката е бремена

Уште една принова во семејството на Зорица Брунцлик: И другата ќерка на пејачката е бремена

Неодамна Зорица Брунцлик потврди дека нејзината ќерка Злата е бремена и дека оваа година ќе се реализира во улогата на баба.

Меѓутоа, пејачката сега откри дека и нејзината друга ќерка е бремена.

„Она што е ексклузивно – оваа година двапати ќе бидеме баба и дедо. И другата ќерка е бремена. Не знаеме што чека, кај неа се уште е рано да се дознае“ призна Зорица.

 

View this post on Instagram

 

Spremni za #hitinformer rodjendansko slavlje! Zelim vam jos mnogo proslava koje cete nam prirediti! ❤️ @hit_informer @informernovine

A post shared by Zorica Brunclik (@zoricabrunclik_official) on


За потсетување, Зорица дозна дека нејзината ќерка Злата е бремена на заедничко патување во Мајами.

Останати вести од Радио Милева