Радио Милева
спремна за лето

Уште една „Гранд ѕвезда“ се соблече без грам срам, па го запали „Инстаграм“: Тамара е секси бомбона и во време на корона (ФОТО+ВИДЕО)

Уште една „Гранд ѕвезда“ се соблече без грам срам, па го запали „Инстаграм“: Тамара е секси бомбона и во време на корона (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната фолк пејачка Тамара Радмиловиќ ги измами воздишките на многу мажи кои ја следат на социјалните мрежи. Оваа натпреварувачка и учесник во „Ѕвездите на Гранд“ сподели неколку  фотографии на „Инстаграм“ во кои, младата пејачка расобчлечена во мини бикини покажа дека подготвена со душа го чека летото.

Иако корона пандемијата се’ уште не е стишана, Тамара е спремна за на плажа, па макар требала да се сонча и со маска.

Можеби напумпаните силиконски усни нема да дојдат во прв план од маската, ама затоа до полн израз доаѓаат нејзините бујни облини кои доминираат на тенкото торзо. Пејачката, презентирајќи го  сиот свој сексапил и заводливост со еротски танц ги промовираше своите мини бикни, покажувајќи дека е секси бомбона и во време на корона!

Тамара особено го привлече вниманието со фотографиите на која позира во различни провокативни пози  каде тетовираната лавица ги истакна бујните атрибути, особено својот секси задник и складните гради.ж

Дефинитивно алкумина би останале рамнодушни кон ова издание на Тамара која неодамна се разведе, а овие снимки покажуваат дека таа не изгубила нималку волја ниту  потклекнала со духот после таа драматична ситуација во нејзиниот приватен живот. За короната и да не зборуваме, со неа Тамара воопшто и не се „замара“…

Останати вести од Радио Милева