Радио Милева
Ги засени пославните колешки

Уште една „Ѕвезда на Гранд“ покажа со што располага: За неа можеби допрва ќе се слушне, ама затоа веднаш има што да се види! (ФОТО)

Уште една „Ѕвезда на Гранд“ покажа со што располага: За неа можеби допрва ќе се слушне, ама затоа веднаш има што да се види! (ФОТО)

Атрактивната млада фолк пејачка Моника Ивкиќ ги изнуди воздишките на мажите кои ја следат на социјалните мрежи.

Оваа „Гранд ѕвезда“ уживаше релаксирајќи се во отворениот  базен, а таа можност ја искористи да позира, па си направи мини фотосесија  за „Инстаграм“.

Фотографиите што ги сподели Моника ги воодушевија нејзините следбеници. Особено оние пози на кои русокосата пејачка ги истакна бујните облини, каде доминираат огромните гради и нејзиното секси га*е.

„Каква црна Сандра Африка… Оваа девојка има најзгодно и најубаво га*е на естрадата…. Само што не го истакнува така често“ – напишала една нејзина следбеничка во својот коментар.

И веројатно не е далеку од вистината… За младата „Ѕвезда на Гранд“, сексапилната и надарена Моника Ивкиќ можеби допрва ќе се слушне, ама затоа веднаш има што да се види!

 

View this post on Instagram

 

???? what a daaay ☀️

A post shared by ?????? (@ivkicmonika) on

Останати вести од Радио Милева