Радио Милева

Разменуваат нежности: Лепа Брена и Боба за „Денот на вљубените“ уживаат во Црна Гора

Разменуваат нежности: Лепа Брена и Боба за „Денот на вљубените“ уживаат во Црна Гора
фото: Инстаграм

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ неодамна прославија 28 брак, а изгледаат заљубени како и првиот ден. Имено, парот моментално се наоѓа во Црна Гора каде го прославува и „Денот на вљубените“.

Пејачката и тенисерот биле видени како се шетаат покрај морето, а во текот на нивната прошетка неколку пати размениле нежности.

фото: александра радојевиќ/приватна архива

За оваа прлика Брена одбра нешто поопуштена комбинација односно тренерки во комбинација со јакна и патики.

фото: александра радојевиќ/приватна архива

Ни дождот не го спречи парот да ужива во романтичната прошетка.

За потсетување, Брена неодаман се врати од семејниот омор на Тајланд каде што беше заедно со сопругот Боба, синот Виктор, како и снаата Александра со Филип Живојиновиќ и нивниот син Александар.

Останати вести од Радио Милева