Радио Милева

Учесничката во „Задруга“ која се „смува“ со Спејко има ново момче

Учесничката во „Задруга“ која се „смува“ со Спејко има ново момче
фото: ало.рс

Манекенката Тара Симов во „Задруга 3“ започна врска со Матеја Матијевиќ.

Тие имаа бурен однос, но врската не успеајаа да ја зачуваат и по реалното шоу.

Тара истакна дека нема ништо во Матијевиќ и дека ужива во нова љубов.

Иако се трудеше нејзината врска да остане мистерија, таа не издржа па објави фотографија со новото момче.

„Мое срце“, напиша во описот учесничката во реалното шоу.

фото: принтскрин/инстаграм

Потсетуваме, Дарко Спејко исто така беше дел од „Задруга“, а за време на неговото едно месечно учество во шоуто, тој и Тара се „смуваа“.

Останати вести од Радио Милева