Радио Милева

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ сакаше да се пофали дека направила торта, па ги истури градите во шлагот (фото)

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ сакаше да се пофали дека направила торта, па ги истури градите во шлагот (фото)
фото: Инстаграм

Сакаше да се пофали со тортата која ја направила, но и се случи пех и настана хаос.

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“, Драгица Златиќ во текот на изолацијата се покажа како одлична домаќинка.

Таа речиси секојдневно на социјалните мрежи објавува фотографии од приготвените јадења, а фановите и коментираат дека е подготвена за мажење.

Драгица се покажа одлична и во готвењето на слатки работи.

Таа направи огромна торта, а во текот на снимањето на видеото за „Инстаграм“ таа доживеа пех.

фото: Инстаграм

Додека се местеше да фати добар кадар, нејзините големи гради завршија во тортата.

фото: Инстаграм

Пејачката сфати дека целата мајца и доколте се намачкани со шлаг, па брзо почна да ги чисти, а нејзините следбеници од посилниот пол и понудија помош.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева