Радио Милева

Убавата турска актерка попозната како Неџла позираше со потпораснатото синче (фото)

Убавата турска актерка попозната како Неџла позираше со потпораснатото синче (фото)
фото:фахрие евџан/инсатграм

Помина една година и еден месец откако популарната турска актерска двојка Фахрие Евџан и Бурак Озџивит станаа родители на првиот наскледник кој го носи името Каран.

Тој сега е потпораснато бебенце, а мама Фахрие по повод денот на мајките позираше со синчето облечени во тексас стајлинг во кој изгледаат неодоливо.

фото:фахрие евџан/инсатграм

Уште откако се роди Каран, Бурак и фахрие беа резервирани за да и го покажат на јавноста, но сега веќе со гордост ја покажуваат нивната најголема среќа.

фото:фахрие евџан/инсатграм

фото:фахрие евџан/инсатграм

Овие фото моменти беа резервирани само за мама и Каран, а веруиваме дека во иснина ќе објавуваат повеќе семејни портрети.

Останати вести од Радио Милева