Радио Милева

Убав живот: Бојана Родиќ го сними летниот рај од домот на идната свекрва -пејачката Гоца Божиновска (фото)

Убав живот: Бојана Родиќ го сними летниот рај од домот на идната свекрва -пејачката Гоца Божиновска (фото)
фото:принтскрин/инстаграм

На сите им е јасно дека Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска и Бојана Родиќ, сестрата на Богдана Ражнатовиќ, не се разделуваат и постојано објавуваат снимки и фотографии кои покажуваат дека се заедно.

Денес во српските медиуми се појавија информации дека Бојана се преселила во домот на Мирко, а нивната врска станува се посериозна.

фото:бојана родиќ/принтскрин/инстаграм

Во прилог на информацијата за овој потег, има фотографија што таа ја објави на Инстаграм, на која се гледа дека ја посетила и нејзината сестра Наташа.

фото:бојана родиќ/принтскрин/инстаграм

После тоа, Бојана го сними кучето како скока во базенот покрај кој таа и нејзината сестра се сончаа, па покажа дека Гоца има вистински летен рај во домот.

Останати вести од Радио Милева