Радио Милева

Тврди дека се знаат од мали: Новак Ѓоковиќ и браќата кај Ана Николиќ на настап

Тврди дека се знаат од мали: Новак Ѓоковиќ и браќата кај Ана Николиќ на настап
фото:ана николиќ/инсатграм

Поп пејачката Ана Николиќ синоќа имаше настап во еден белградскиот бар, за прв пат после долгата пауза и ги испеа нејзините големи хитови, освет тоа, Новак Ѓоковиќ беше големо изненадување за сите присутни кога се појави на настапот на пејачката.

Ана со своите хитови ја крена атмосферата, а сите ги пееја нејзините песни гласно, а во публиката беше и најдобриот тенисер на светот, со специјално место во публиката.

Тој дојде на нејзиниот настап со браќата Ѓорѓе и Марко, што ја направи Ана особено среќна.

– Новак и јас се познаваме уште од детството, го познавам Ѓоковиќ уште од мала … пеев во еден клуб на Копаоник – рече Ана.

Останати вести од Радио Милева