Радио Милева

Тврдат дека се уништила со пластичните операции, а фолкерката во шестата деценија се соблече во бикини и покажа дека изгледа топ

Тврдат дека се уништила со пластичните операции, а фолкерката во шестата деценија се соблече во бикини и покажа дека изгледа топ
фото: Принтскрин/рас србија

Пејачката Јасна Миленковиќ Јами во текот на 90тите беше една од најпознатите пејачки, имаше бројни хитови и беше една од најпосакуваните ѕвезди.

Јами наскоро ќе наполни 54 години, а многумина ја прозиваат поради пластичните операции.

Сепак, за своите години таа има линија на која може да и позавидат многу нејзини колешки.

 

View this post on Instagram

 

💙

A post shared by Jasna Milenkovic Jami 😘🎤🎵💋💖💎♋👑 (@jamiofficial) on

Пејачката на својот „Инстаграм“ објави фотографија од плажа на која позира во бикини и го покажа своето извајано тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jasna Milenkovic Jami 😘🎤🎵💋💖💎♋👑 (@jamiofficial) on

Фановите  и порачаа дека и понатаму изгледа многу згодно.

Останати вести од Радио Милева