Радио Милева
Цицки на сите страни во „Ами - Џи Шоу“

ТВ гледачите во шок: Сораја се појави гола во емисија!

ТВ гледачите во шок: Сораја се појави гола во емисија!


Старлетата Сораја Вучелиќ  беше еден од гостите кај Огнен Амиџиќ во неговото „Ами Џи“ шоу вчеравечер, вторник, 7-ми ноември. Само што се појави,  нејзиното ултрапровокативно издание ги шокираше сите во студиото, а најмногу ТВ гледачите.


Имено, Сораја се појави  едвај облечена, а нејзините бујни атрибути беа на мегдан, како во излог. Таа дојде со една извадена гола цицка на само ја покрила брадавицата, па многумина  не можеа да поверуваат во она што го гледаат.


Сораја е позната по голотијата и потенцирањето на своите облини, ама се чини  овој пат отиде предалеку. Покрај визуелниот шок, старлетата ги шокираше сите и со своето јавно признание дека имала повеќе естетски зафати на себе.

Иако на прв поглед беше секогаш повеќе од очигледно дека Сораја Вучелиќ го посетува естетскиот хирург, таа за прв пат проговори за тоа јавно. Во  шоуто на Амиџиќ  старлетата признава што се променила на неа.
„Ги зголемив градите и усните, а го смалив носот“ –  искрено призна голата Сораја.

Останати вести од Радио Милева