Радио Милева

Лејла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ во приватноста го изневерила сопругот со свекорот?!

Лејла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ во приватноста го изневерила сопругот со свекорот?!

Иако сè и оди како што треба на професионален план, тоа не е случај во нејзиниот љубовен живот. Имено, турската актерка Ѓокче Бахадир неодамна во едно интервју изјави дека нема среќа во љубовта, а после тоа шокантните информации за нејзиниот љубовен живот стигнаа до медиумите.

Имено, веќе е познато дека во 2011 година се омажи за актерот Али Сунал и нивната брачна среќа траеше пократко отколку што се очекуваше.

Двајцата неколку пати ја одложуваа венчавката и на сите им беше чудно зошто го прават тоа. Секогаш имало некои изговори како тоа што нивните деловни обврски ги попречуваат нивните планови, но тие успеале по третото соопштение за венчавка. Некако сите помислија дека конечно се сигурни во таа одлука, но седум месеци по церемонијата, таа им се пожали на пријателите и рече дека размислува за развод.

 

View this post on Instagram

 

O zaman başlasın merdiven pozları 🔙

A post shared by Gökçe Bahadır (@gokce.bhdr) on

„Се венчавме од голема љубов, но решивме да раскинеме затоа што се оддалечивме“, рече тогаш актерката, без да даде никакви детали за причините за разводот, но вистината излезе на виделина.

Добро упатени извори тврдат дека нивниот брак завршил затоа што Али ја фатил својата сопруга во неверство, ни повеќе ни помалку, туку со неговиот татко Кемал Сунал, кој неодамна почина.

 

View this post on Instagram

 

Kanal7 Kapıcılar kralı ❤️ #kemalsunal #kapıcılarkralı #inekşaban #şenerşen

A post shared by Yeşilçamdan Sahneler 🎥 (@yesilcam.sahnelerii) on

“Кемал беше познат како одличен плејбој, па дури и Ѓокче не можеше да одолее на неговиот шарм. Двајцата влегоа во сексуална врска само неколку дена откако тој официјално стана нејзин свекор. Имаше фатална привлечност меѓу нив долго време, и таа не можеше да го спречи тоа. ниту фактот дека Кемал е постар од неа 30 години и дека е татко на нејзиниот сопруг “, вели извор близок на актерката. Наводно, сите заедно успеале да донесат одлука дека ќе ја чуваат таа тајна за да нема разделување во целото семејство.

Според турските медиуми, Али бил на пат кога неговата сопруга се забавувала со свекорот, а тој се вратил дома два дена порано од планираното. Тој не го најавил неговото доаѓање затоа што сакаше да ја изненади, но изненадувањето го пречека. Веќе на самиот влез во дворот го видел автомобилот на неговиот татко, а кога влегол во куќата ги затекнал голи како гледаат телевизија.

Останати вести од Радио Милева