Радио Милева

Трудничкиот стомак во прв план: Свршеницата на Дарко Лазиќ се соблече во провокативен костим за капење (фото)

Трудничкиот стомак во прв план: Свршеницата на Дарко Лазиќ се соблече во провокативен костим за капење (фото)
фото:инсатграм/принтскрин

Марина Гагиќ, избраничката на Дарко Лазиќ, наскоро ќе се оствари во улогата на мајка, а фолекрот не ја крие среќата што ќе го прошири семејството со уште еден член.

Свршеницата на лазиќ сега изненади со разголеното издание, кое предизвика доста внимание на Инсатграм.

фото:инсатграм/принтскрин

Марина, на гореспоменатата мрежа објави фотографија на која е во провокативен костим за капење, додека големиот труднички стомак е во прв план.

-Големо бебе- напиша идната мама кратко во описот, која доби дота лајкови од оние што ја следат.

фото:инсатграм/принтскрин

Инаку, Марина иако е во последните месеци од бременоста, таа е доста активна трудница, која навидум лесно ја поднесува блажената состојба.

Останати вести од Радио Милева