Радио Милева

Трето, па машко: Наташа Беквалац повторно стана тетка! (фото)

Трето, па машко: Наташа Беквалац повторно стана тетка! (фото)
фото:инстаграм

Јелена Мркиќ, некогашната пејачка која се повлече од јавноста и прва братучетка на Наташа Беквалац, стана мајка по третпат.

Среќната вест ја сподели гордата тетка Наташа на своите Инстаграм „стори“.

фото:инстаграм

-Денес нашата најхрабра сестра на свет го годнесе третиот син. Добредојде Тадија во нашата луда фамилија, нека ти е со среќа. Те сакам сестро и се гордеам на храброста и љубовта, напиша пејачкта во описот на фотографијата на која мајката го бакнува штотуку роденото бебенце.

Останати вести од Радио Милева