Радио Милева
Сосема поинаква

Третата сестра Родиќ целосно се промени: Има нова фризура, а провоцира и со облините во фустанче од латекс (фото)

Третата сестра Родиќ целосно се промени: Има нова фризура, а провоцира и со облините во фустанче од латекс (фото)
фото:инстаграм/мис родиќ

Наташа Родиќ, сестрата на Бојана Родиќ и Богдана Ражнатовиќ, објави похрабри фотографии отколку вообичаено и ги „запали“ социјалните мрежи.

Имено, Наташа неодамна го прослави својот 30-ти роденден, а сега објави фотографии од прославата каде се забележува дека ослабела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)

Родиќ се одлучи за посмели варијанти и позираше во краток латекс фустан кој ги истакнуваше нејзините облини, додека на втората фотографија има долга руса коса – очигледно перика.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)

„Леле, ти гориш“, „премногу си убава“, „си се стопила“, се само некои од коментарите.

Инаку, нејзината сестра Бојана го очекува своето прво дете со синот на пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шијан, па практично само Наташа од сестрите остана без момче кое е син на позната пејачка.

Останати вести од Радио Милева