Радио Милева
Во секси корсет и тесни панталони

Трансформација на ниво: Антониа Гиговска повроно доминира со изгледот откако ослабе 19 килограми (фото)

Трансформација на ниво: Антониа Гиговска повроно доминира со изгледот откако ослабе 19 килограми (фото)
фото:антониа гиговска/инстаграм принтскрин

Таа е млада, талентирана и успешна девојка која сигурно чекори по патот до успехот во својата музичка кариера.

Но, за да се биде актуелен и симпатичен во очите на публиката, најчесто не се потребни само нови песни и спотови, туку еден комплетен пакет за претставување пред очите на јавноста.

Антониа имаше одличен избор на почетничките песни,а дополнително работи на себе, својот вокал, изгледот, актуелноста во медиумите, социјалните мрежи, комуникација со фанови… а тоа секако вродува со резултат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Неодамна таа се пофали дека успеала да ослаби неверојатни 19 килограми, а тоа пак и донесе модна соработка со еден бренд кој сега редовно го промовира на својот Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Линијата сега и дозволува да облече што сака, а пак самодовербата ја однесе на повисоко ниво. Овој пат, на најновите фотографии позира во секси виолетов корсет и тесни црни пантлони, а се сврте и одзади за да ја покаже згодната позадина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)


Кога е стилот во парашање, оваа мада дама многу почесто можеме да ја видиме во спортска гардероба, која кога ја комбинира изгледа како од модно списание.

Останати вести од Радио Милева