Радио Милева

Традиционален доказ дека си станал славен: Карлеуша горда на себе и Душко од тоа каде осамнаа нивните фотографии (фото)

Традиционален доказ дека си станал славен: Карлеуша горда на себе и Душко од тоа каде осамнаа нивните фотографии (фото)

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се двојка која привлекува внимание на само во регионот туку и пошироко, а на социјалните мрежи ги следат милиони.

За вештините на Душко на терен е веќе познато, а тоа го потврдуваат доковорите кои ги склучува во прославени фудбалски клубови.

Сега, во Србија се појави и традиционален доказ дека се „некои и нешто“ во сопствената земја со тоа што нивните фотографии осамаа во крстозбоор.

Гордата Јелена уште рано наутро на своите куси приказни на Инстаграм ја сподели оваа фотографија од себе и сопругот за да се пофали како и почна денот.

фото: ANTONIO AHEL/ATAIMAGES/INSTAGRAM…