Радио Милева

Топлес за по дома: Јелена Карлеуша едвај си ги преграби бујните голи гради (фото)

Топлес за по дома: Јелена Карлеуша едвај си ги преграби бујните голи гради (фото)
фото:јелена карлуша/инстаграм

Популарната пејачка Јелена Карлеуша ги почести своите следбеници на Инстаграм со карантин топлес фотографија, а беше очекувано дека по толку дена изолација- Карлеуша ќе понуди нешто бесно и жешко.

Таа најпрви сподели фотографија на која која носи кус топ од кој и излегуваат градите, а потоа и тоа парче и пречеше, па реши да го соблече и да направи еден кадар во голо издание.

фото:јелена карлеуша/инсатграм

Пејачката ги покри градите со раката и ги разгори сите машки фантазии.

Јелена ја донесе својата линија до совршенство, што може да се види на фотографиите, па така самоуверена има дополнителен мотив да се разголува и покажува како изгледа.

фото:јелена карлеуша/инсатграм

Пејачката направи мешаница на Инстаграм, а во коментарите, покрај мажите и жени, се приклучија и Турците кои ја нарекоа „Снајка“, бидејќи Душко претходно играше во Бешикташ.

Останати вести од Радио Милева