Радио Милева

Топ риба: Екс-сопругата на Жика Јакшиќ секогаш ја гледаме во елегантни изданија на телевизија, а еве го тоа тело ремек дело и во бикини (фото)

Топ риба: Екс-сопругата на Жика Јакшиќ секогаш ја гледаме во елегантни изданија на телевизија, а еве го тоа тело ремек дело и во бикини (фото)
фото:дајана пауновиќ/инстаграм/принтскрин

Српската ТВ водителка и екс-сопруга на познатиот водител и нејзин колега, Жика Јакшиќ, Дајана Пауновиќ важи за една од најатрактивните дами на телевизија. Таа секогаш е во уредно и професионално издание, но овој пат е нешто поразлично …

Дајана реши да се одмори, но и да го воодушеви големиот дел од следбениците кои ги има на Инстаграм.

Таа е позираше во костим за капење, па покажа завидна фигура додека позира во базенот во својот двор.

фото:дајана пауновиќ/инсатграм/принтскрин

Најпрвин беше во водата, а кадарот го откри цело нејзино тело, а потоа во преден план беа градите.

фото:дајана пауновиќ/инсатграм/принтскрин

Дајана е топ риба!

Останати вести од Радио Милева