Радио Милева

Тој и е десна рака: Запознајте го згодниот ПР менаџер на Јелена Карлеуша (фото)

Тој и е десна рака: Запознајте го згодниот ПР менаџер на Јелена Карлеуша (фото)

Вистинските ѕвезди и професионалци во светот на шоу-бизнисот имаат цел тим кој стои зад нив, а во таа категорија секако е и српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша.

За таа да те избере во својот тим соработници, сигурно треба квалитетно да си се покажл во својата област.

 

View this post on Instagram

 

💼

A post shared by ZORAN BIRTAŠEVIĆ (@zoranbirtasevic) on


Критериумите да се биде ПР менаџер на Јелена ги исполнува нејзиниот соработник Зоран Бирташевиќ кој е поранешен модел, сега задолжен за односите со јавноста, медиумите, настапите…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZORAN BIRTAŠEVIĆ (@zoranbirtasevic) on

Зоран изгледа совршено, дотеран за да и парира на својата клиентка, а неговиот профил е преполн со заеднички фотографии бидејќи постојано е нејзината десна рака.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZORAN BIRTAŠEVIĆ (@zoranbirtasevic) on