Радио Милева
родена за голотија

Тик -Ток експлодира: Хрватската пејачка изведуваше стриптиз (ВИДЕО)

Тик -Ток експлодира: Хрватската пејачка изведуваше стриптиз (ВИДЕО)

Освен на Инстаграм, хрватската пејачка Лидија Бачиќ – Лиле е многу активна и на Тик-Ток.

Пејачката таму објави видео каде се соблекува на музика, а снимката со нејзиниот стриптиз има повеќе од 15.000 прегледи.

Лидија на почетокот на видеото заводливо погледнуваа во камерата, а потоа ја соблекува  тексас кошулата, ќе скокне наназад и останува во костим за капење.

Хрватската секси убавица  уште еднаш го покажа своето совршено извајано тело, а нејзините фанови ја пофалија во коментарите. Истото видео го сподели и на својот Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева