Радио Милева

Тијана напрви драстична промена на себе: Сега е повпечатлива и кога има маска во ТЛЗП!

Тијана напрви драстична промена на себе: Сега е повпечатлива и кога има маска во ТЛЗП!

Не секоја жена е храбра да направи промена во својот имиџ, но на Тијана Дапчевиќ и тргана со трансформациите во ТЛЗП, па сега е пофлексиблина да смени нешто на себе и приватно кога не е на сцената на популарното шоу.

Имено, долги години Тијана е позната како впечатлива русокоса, но тоа деновиве реши делумно да го промени тоа со боја на косата која периодов е доста „ин“.

Имено, пејачката седна на фризерското столче и ја обои косата во интензивна розова нијанса за која следбениците ја пофалија и и порачаа дека ова е нејзината најдобра фризура досега.

Се сложувате?