Радио Милева
Нејзе и се допаѓа

Тијана Ајфон претера со ботоксот: Коментарите за новото „скаменето“ лице не престануваат (фото)

Тијана Ајфон претера со ботоксот: Коментарите за новото „скаменето“ лице не престануваат (фото)
фото:инстаграм/тијана максимовиќ

Старлетата Тијана Максимовиќ или Тијана Ајфон се пофали со уште еден третман со ботокс и ги остави своите следбеници на Инстаграм во шок.

Во објавите по третманот со ботокс, Тијана сакаше да покаже дека нема брчки со намуртено лице, но – не успеа во тоа.

фото:инстаграм/тијана максимовиќ

Освен што сè е затегнато, многумина забележаа полни јаболчници, но и усни.

– Ботоксот е готов, ништо не мрда – изјави Тијана на својот Инстаграм профил.

Потоа ги сподели и написите од српските медиуми фалејќи ја докторката која ја направила вака „скаменета“.

Останати вести од Радио Милева