Радио Милева

„Тигрицата од Кипар“: Евовизиската претставничка изведе секси танц, а мажите „паднаа во транс“ (Видео)

„Тигрицата од Кипар“: Евовизиската претставничка изведе секси танц, а мажите „паднаа во транс“ (Видео)

Посилниот пол  можеше да ужива во  настапот на кипарската евровизиска претставничка.

Имено претставничката Елени Фуреира уште за време на настапот ги „запали“ социјалните мрежи добивајќи го прекарот „тигрицата од Кипар“.

Елени изведувајќи ја песната „Фуего“ ги излуди мажите играјќи цело време на сцената, а многумина коментираа и дека со нејзиниот танц наликува на Бијонсе, погледнете.