Радио Милева

„Ти си супермодел“: Екс-сопругата на Жика Јакшиќ во мини фустанче ги „запали“ гледачите на ТВ „Пинк“ (фото)

„Ти си супермодел“: Екс-сопругата на Жика Јакшиќ во мини фустанче ги „запали“ гледачите на ТВ „Пинк“ (фото)
фото:дајана пауновиќ/инстаграм

Познатата водителка на телевизијата „Пинк“ и екс-сопруга на водителот на Никогаш не е доцна“, Дајана Пауновиќ, на својот Инстаграм објави фотографии што ги воодушевија сите, па коментарите под нејзината објава беа ласкави.

– Добро утро, ново утро – напиша кратко Пауновиќ во описот на сликите, во кои ја гледаме во краток фустан, кој и одговара совршено, а кој го потпишува Билјана Типсаревиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAJANA (@dajana.paunovic) on

„Ти си супермодел“, „Убава“, „Леле, мачка“, се некои од пораките што ги доби за ова издание.

 

View this post on Instagram

 

Dobro jutro… Novo jutro ?

A post shared by DAJANA (@dajana.paunovic) on

Останати вести од Радио Милева