Радио Милева

„Ти не изгледаш вака“: Фановите жестоко ја нападнаа Дара Бубамара поради премногу фотошоп (фото)

„Ти не изгледаш вака“: Фановите жестоко ја нападнаа Дара Бубамара поради премногу фотошоп (фото)
фото:дара бубамара/инстаграм

Пејачката Дара Бубамара направи хаос со својата нова фотографија.

Имено, таа се фотографирала на тренинг, но многумина ја забележале нејзината драстична разлика во изгледот.

Следбениците тврдат дека Дара го замаглила лицето и ги зголемила градите. „Ти не изгледаш вака“, „Каква Дара, ти си пластика“, „Претера со зголемување на градите“, беа некои од коментарите За фотографијата.

Погледнете ја спорната објава, а потоа проценете сами.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Останати вести од Радио Милева