Радио Милева
силиконска убавица

Теа Таировиќ е „напумпана рибетина“: Со и без “фризирана предница“… има разлика (ФОТО)

Теа Таировиќ  е „напумпана рибетина“: Со и без “фризирана предница“… има разлика (ФОТО)

Фолк пејачката Теа Таировиќ и тоа како знае и умее да го привлече вниманието на публиката. Како со песните и гласот, но уште повеќе со својот атрактивен секси изглед. Сепак, се чини дека таа отсекогаш не била сосема задоволна од себе, па решила да ја „фризира предницата“ и вградила силикони.

Имено Теа објави видео и фотграфии на Инстаграм, каде во гро план е нејзиното деколте и во него бујната предница, па фановите веднаш забележаа дека Теа изгледа неприродно напумпано.

„Лош хирург и баш неприродни“, „Може уште една града да ти собере помеѓу тие две“, „Катастрофа“… – беа само некои од негативните коментари, икао некои сметаат дека Теа сега е „Топ“… „Рибетина“!

Доказ дека не е иста од порано – фотографиите и двете видеата на пејачката.

На првото видео може да видите како Таировиќ изгледа сега…

 

View this post on Instagram

 

👗👗👗

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on


…A второто видео е постаро и на него ја гледате како изгледала порано. Дали има разлика? Е има разлика… И тоа како има разлика!

 

View this post on Instagram

 

✌🏻️

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

Останати вести од Радио Милева