Радио Милева
повеќе од секси

Теа Таировиќ е ангел… ама порочен: „Далеку сум јас од светица…“ (ВИДЕО)

Теа Таировиќ е ангел… ама порочен: „Далеку сум јас од светица…“ (ВИДЕО)

Во екот на корона пандемијата, и покрај сите забрани, полицискиот час, карантинот, изолацијата… сексапилната Тае Таировиќ реши да не мирува.

Атрактивната пејачка реши да не чека и наскоро да ја израдува својата публика со новата песна наречена „Светица“.

Каков наслов-такво видео за песната, во кое оваа популарна пејачка се претстави себеси како ангел…. ама порочен! Поточно, иако е така облечена, односно носи ангелски крилја насебе, Теа во видеото многу повеќе изгледа како „порочна грешница“, отколку како светица. И облеката што ја носи на себе е повеќе од провокативна и еротските движења и провокативното танцување, како и девојките што ја придружуваат.

„Далеку сум јас од од светица…“  – пее згодната Теа во рефренот држејќи се со едната рака меѓу нозете видеото за песната што наскоро ќе биде претставена пред публиката.

До премиерата на видеот, уживајте во кусиот тизер, кој воодушеви многумина, особено мажите, бидејќи во него и Теа и се’ околу неа, изгледа повеќе од секси.

 

View this post on Instagram

 

R U READY? ✨

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

Останати вести од Радио Милева