Радио Милева
не е баш „со крстот на чело“

Таткото на албанската поп ѕвезда Биби Рекса, бесен на својата ќерка: Ми се гадиш, престани да снимаш глупава порнографија (ВИДЕО)

Таткото на албанската поп ѕвезда Биби Рекса, бесен на својата ќерка: Ми се гадиш, престани да снимаш глупава порнографија (ВИДЕО)

Пејачката Биби Рекса е една од најпознатите Албанки во светот на шоу-бизнисот заедно со  Рита Ора и Дуа Липе. Сите три, покрај хитовите се познати и по објавување на провокативни фотографии кои се награница да ја преминат црвената линија во премногу експлицитни.

Сепак, на Рита и Дуа не им се случи она што и се случи со Биби, а тоа е жестокиот бунт на нејзиниот родител кој на ќерка си и одржа лекција за фотографиите од кои, како што вели тој, се срамува!

Најновите фотографии на Биби видливо го налутија нејзиниот татко кој побара итно да престане со објавување на, како што самиот ја нарече,  „глупава порнографија“.

„Многу сум вознемирен и не можам да верувам во тоа. Ми се гадиш, повеќе не можам да го издржам овој срам во јавноста“! – напишал нејзиниот татко, а пејачката пак се јави на Инстаграм со коментар дека „татко и ја мрази“!?

Наскоро нејзините фанови започна  напад на нејзиниот татко, но Биби  веднаш побара да не го прават тоа.

„Татко ми не е лош. Јас сум вознемирена што не зборува со мене, но тој сепак е мој татко. Не требаше да ја објавам таа порака,  бев саркастична и сега јас сум разочарана од себе. Јас разбирам дека неговата порака доаѓа од позиција на  татко и затоа беше малку остра. Тој е сепак одличен“ – порачалка Рекса.

Еве го последното видео „Last Нurrah“  од каде се ивадени фотографиите заради кои татко и се лути: