Радио Милева

Татијана Стефановска „жешка како пеколот“: Битолчанката со најдобриот задник се соблече по гаќички (фото)

Татијана Стефановска „жешка како пеколот“: Битолчанката со најдобриот задник се соблече по гаќички (фото)
фото:татијана стефановска/инстаграм/томе табанов

На битолчанката со охридска адреса, пејачката Татијана Стефановска, медиумите досега многупати и го дале епитетот за една од естрадните дами со најдобар задник.

Татјана очигледно свесна за својот најсилен атрибут, за секоја временска сезона има нова секси фотосесија за обожавателите, а на фотографиите, разбирливо доминира разголената позаднина.

Овој пат пејачката речи да почести со нови секси кадри на кои позира во црна маичка и црни гаќички, комбинирани со високи чизми.

фото:татијана стефановска/инстаграм/томе табанов

Стефановска е најсигурна и самоуверена кога позира пред фотообјективност на фотографот Томе Табанов, кој досега ги изработи речиси сите нејзини фотосесии.

фото:татијана стефановска/инстаграм/томе табанов

Не требаше да помине многу време за лајкови и коментари, откако своите профили на социјалните мрежи таа ги дополни со овој нов поглед кон својот раскош.

Приложеното особено им се допадна на припадниците на посилниот пол кои и порачаа дека е жешка како пекол!

Останати вести од Радио Милева