Радио Милева

Татијана Стефановска повторно шокира со изгледот – овој пат шминката и стајлингот без градник ја направија секс бомба (фото)

Татијана Стефановска повторно шокира со изгледот – овој пат шминката и стајлингот без градник ја направија секс бомба (фото)
фото:татијана стефановска/принтскрин/фејсбук

Фолк пејачката Татијана Стефановска неодамна ги изненади своите обожаватели, пријатели и следбеници на социјалните мрежи, кога се пофали со новиот имиџ на русокоса, кој одлично и прилега.

Но, таа тука не запре со промените и изненадувањата.

фото:татијана стефановска/Belleza/фејсбук

Овој пат, умешноста кога е комплетниот изглед во прашање го препушти во рацете на професионалц од „Belleza“ Битола, а резултатот е неверојатен.

фото:татијана стефановска/Belleza/фејсбук

Пејачка досега многупати покажала како изгледа без шминка, а ова е пример дека вака или така, атрактивната битолчанка е убава во секое издание. Полните усни пак, косите очи како на мачка и бронзено нијансираниот  тен дополнително и го нагласија сексапилот.

фото:татијана стефановска/Belleza/фејсбук

Со впечатлива шминка на себе, фризура со брановидни кадрици и комбинација од сако во боја на лаванда под кое не носеше градник, Татијана е секс бомба!

фото:татијана стефановска/Belleza/фејсбук

Како и претходниот пат кога се пофали со промената, така и сега, оние на кои им се допадна и имаа да споделат ласкав комплимет, беа многубројни.

За каква намена беа изработени овие впечатливи фотографии? Нов спот, фотосесија во најава или некој сличен проект, останува да видиме… до првиот следен момент!

Останати вести од Радио Милева