Радио Милева
пресликани

„Тара мислеше дека таа е на фотографијата“: Ана Николиќ покажа како изгледала како дете, а нејзината ќерка е копија на мама (фото)

„Тара мислеше дека таа е на фотографијата“: Ана Николиќ покажа како изгледала како дете, а нејзината ќерка е копија на мама (фото)
фото: Инстаграм

Пејачката Ана Николиќ е активна на социјалните мрежи каде што споделува што прави во текот на денот.

Oвојпат, Николиќ на социјалните мрежи сподели фотографија од неа како дете, а многумна помислија дека тоа е нејзината ќерка Тара.

„Дури и Тара мислеше дека таа е на фотографијата. Не, тоа сум јас. А таа е иста како мене. Не да се фалам, но кој ме познаваше….Се гледам себеси, па ја гледам неа“, напиша Николиќ на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Објавата за краток период достигна над 11 000 лајкови.

Останати вести од Радио Милева