Радио Милева
долги прсти за музичка желба

Танга бакшиш: На српската пејачка за време на настапот парите и ги ставаа во гаќичките (ВИДЕО)

Танга бакшиш: На српската пејачка за време на настапот парите и ги ставаа во гаќичките (ВИДЕО)

Сексапилната српска пејачка Душица Грабовиќ е  позната по својот провокативен изглед и однесување, исто такво облекување, разголените фотографии, скандалите…. Сепак, колку и да се очекува тоа од неа, таа го шокираше регионот откако на својот Инстаграм профил објави видео како го заработува својот бакшиш на настапите.

Имено таа облечена во провиден фустан со длабоко деколте до папокот објави како заработува пари за исполнети музички желби во еден ноќен клуб во Цирих, Швајцарија.

Парите публиката и ги ставаше секаде каде што може да допре: Во градите и во гаќичките под фустанот, а сето тоа се случуваше додека таа гордо пееше со микрофонот в рака.

Како навистина изгледаше целата ситуација можете да погледнете во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusica Grabovic (@dusicagrabovic) on

Останати вести од Радио Милева