Радио Милева
трудна и „блудна“

Тамара Ѓуриќ во мини бикини покажа дека и трудна е секси: Не го знае полот на бебето, а веќе избрала женско име за идното новороденче! (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ во мини бикини покажа дека и трудна е секси: Не го знае полот на бебето, а веќе избрала женско име за идното новороденче!  (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ (30) се соблече во минијатурно бикини, во третиот месец од бременоста, па покажа дека и трудна е секси, додека сите гледаат во нејзиното извајано тело и бујните гради.

Иако ја одложи венчавката кој беше закажана за 28 јуни заради корона епидемијата, промената на планот на Тамари не и го расипа расположението, па уживаше во сончевиот ден покажувајќи ги своите атрибути.

Ѓуриќ позираше во мини бикини, кои едвај ги собрале нејзините огромни гради кои  лебдат наа реката по која Тамара плови, а нејзините следбеници на Инстаграм веднаш прокоментираа дека  нема секси поза во која идната мајка не се уснимила.

Таа го покажа и трудничкиот стомак, што сè уште не се забележува на прв поглед. Судејќи според нејзината извајана фигура и стомачните мускули, да не знае, тешко дека некој би помислил дека е бремена.

Да ве потсетиме, Тамара треба да се породи на крајот на декември.

Иако сè уште не го знае полот на бебето, Тамара и нејзиниот избраник Никола на идното новороденче веќе му одбраа женско име!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on

Останати вести од Радио Милева